Firma AR-TEAM realizuje również zlecenia na różne, indywidualne meble biurowe na zamówienie. Bryły o nietypowym kształcie, meble dopasowane pod konkretny wymiar, czy inne, specjalne wymogi. Nasz sztab profesjonalistów może spełnić oczekiwania, na tego typu zamówienia. Wiadomo, że nie każdy gotowy zestaw, idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Wówczas właśnie potrzebne jest indywidualne zlecenie. Meble na zamówienie przydają się również przy nieustawnych pomieszczeniach lub w wyjątkowo małych powierzchniach, wtedy ważna jest precyzja oraz mądre rozplanowanie.

Nasza oferta mebli biurowych na zamówienie

Wykonujemy projekty zarówno na pojedyncze egzemplarze, jak i na całe komplety. Nasi współpracownicy pomogą dopasować meble pod Państwa wizję, a doskonałe jakościowo materiały będą w stanie zaspokoić wszystkie gusta. Nasze projekty są funkcjonalne, co pozwala utrzymać porządek w biurze, a całość będzie prezentować się schludnie i elegancko. Nasi pracownicy, dzięki swoim pomysłom są w stanie, optymalnie zaplanować każdą, nawet najbardziej nietypową przestrzeń. To właśnie od ładu i odpowiedniej atmosfery, praca w biurze jest później efektywna i wydajna. Ważne by każdy przedmiot miał swoje miejsce, a wszelkie dokumenty były posegregowane i zarchiwizowane. Niezbędne akcesoria muszą być pod ręką, a te nieco mniej używane pochowane, by nie potrzebnie nie zagracać przestrzeni.

Meble na zamówienie

Meble na zamówienie

Meble biurowe na zamówienie AR-TEAM spełniają także wszelkie wymogi bezpieczeństwa i co ważne, cechują się ergonomicznością, co zacznie sprzyja zachowaniu zdrowia, nawet przy długotrwałej pracy. Wyróżnia je stylowe, nowoczesne wzornictwo, które przyciąga swoim wyglądem wzrok. Wykorzystujemy materiały dobrej jakości, co ma również wpływ na całościowy odbiór naszych mebli oraz wyglądu całego biura. Staranne wykończenia, solidność i szeroka paleta kolorystyczna pomaga uzyskać zadowalający efekt.
Meble na zamówienie

Nasze meble biurowe wykonane na zamówienie będą świetną inwestycją na lata.
Dużym atutem tego typu zleceń jest maksymalne dopasowanie mebli pod konkretne pomieszczenie oraz niepowtarzalność. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie, więc podobnych mebli nie znajdziemy z pewnością, w żadnym katalogu. Nasi pracownicy po zapoznaniu się z oczekiwaniami, tworzą projekty i błyskawicznie przedstawiają je klientom, wraz ze wstępnym kosztorysem. W wyniku czego, zleceniodawca otrzymuje unikalne meble, zgodne z jego wizją, które gwarantują jakość oraz wyjątkowość każdego egzemplarza.