Dobrze wykonana i odpowiednio wyeksponowana lada, może być prawdziwą ozdobą każdej recepcji. To właśnie tu trafia klient, tuż po przekroczeniu progu, warto więc zatroszczyć się o to, by lada recepcyjna stanowiła prawdziwą wizytówkę firmy. Jej doskonale dobrana estetyka oraz styl, może pozytywnie wpłynąć na pierwsze wrażenie potencjalnych partnerów biznesowych. To przy ladzie recepcyjnej kontrahent otrzymuje odpowiedzi na trapiące go pytania oraz dostaje pierwsze informacje. Dobrze, by to miejsce prezentowało się godnie, podkreślając pozycję naszej firmy.

Lady recepcyjne w różnym stylu

Wygląd lady recepcyjnej musi być dostosowany do charakteru i działalności wybranej firmy. Powinien także płynnie wkomponowywać się styl, reszty pomieszczeń i pokoi. Jeśli nasza firma idzie z duchem czasu, stawia na innowacyjność, warto wówczas wybrać ladę recepcyjną w nowoczesnym wydaniu. Przykładem jest tu z pewnością linia ENTRE oraz LAP. Ich niebanalny wygląd, zdecydowanie przyciąga uwagę, robiąc przy tym pozytywne wrażenie. Lady ENTRE przykuwają wzrok, dzięki wstawkom z hartowanego szkła oraz podświetlanym bocznym panelom. Jeśli nasze pomieszczenie, gdzie ma znajdować się recepcja jest wymagające, czytaj ma skomplikowany układ, warto zainteresować się meblami modułowymi. To dzięki nim, możemy umeblować recepcję w zgodzie z jej układem. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne systemy wielomodułowe, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Linia LAP pozwala na dowolną aranżację, dostosowując kształt lady recepcyjnej do układu pomieszczenia oraz potrzeb pracowników. Funkcjonalność mebli z tej linii zapewniają takie szczegóły, jak na przykład możliwość przeprowadzenia kabli w układzie poziomym, ale także pionowym.

Modułowe lady recepcyjne

Modułowe lady recepcyjne

Ważne funkcje

Lada recepcyjna musi być zaprojektowana tak, by nie tylko doskonale wpasowywała się w otoczenie, ale także by spełniała szereg różnych funkcji. Ma służyć nie tylko wizerunkowi firmy, ale również ludziom którzy będą za nią pracować. Firma AR-TEAM oferuje zarówno lady o fantazyjnych kształtach oraz proste, klasyczne modele. Nie do każdej firmy będą pasować meble o wymyślnych kształtach. Do sekretariatów, przychodni i urzędów, zdecydowanie bardziej pasje styl klasyczny. To właśnie do tych firm skierowana jest oferta z linii FURONTO, która jest klasyką w nowoczesnym wydaniu. Dzięki ladom z tej serii wnętrza nabierają większej dostojności i prestiżu. Mamy tu możliwość wyboru różnych struktur, kształtów i wykończeń. Fronty lady są dostępne w dwóch wysokościach, aby umożliwić jeszcze lepszy kontakt z klientem. Drugą propozycją są lady recepcyjne HORIZON. Materiały z jakich są wykonane, odpowiadają najwyższym standardom, przez co uatrakcyjniają, każde eleganckie wnętrze. Mnogość kombinacji oraz możliwość podświetlenia frontu lady, sprawia że bez problemu możemy kształtować własną wizję wizerunku naszej firmy. Niskie fronty sprawdzają się w przypadku klientów siedzących (np. w banku), a ścianki działowe, idealnie oddzielają poszczególnych pracowników od siebie. System HORIZON zapewnia również możliwość budowania otwartych przestrzeni, co ma wpływ na współpracę pomiędzy zatrudnionymi osobami. Sprawdza się to głównie w biurach podróży, gdzie wizerunek firmy ma stać otworem do klientów.

Lady recepcyjne na zamówienie

Jeśli jednak żadna z naszych propozycji nie spełniła Waszych oczekiwań, a dysponujecie własnym projektem, warto wybrać opcję mebli recepcyjnych robionych NA ZAMÓWINIE. Wówczas przygotujemy wspólnie propozycję wyposażenia recepcji, bez względu na kolor czy jej kształt. Postaramy się stworzyć wszystko zgodnie z oczekiwaniami oraz Waszym wyobrażeniem.

+48 601 089 598

biuro@arteam.pl

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

lady recepcyjne