Warto sprawdzić:
h2O – meble z powłoką artybakteryjną, wykonane w eko-technologii
HEBE – podstawowy system mebli z dużymi możliwościami personalizacji
NOTER – nowiczesne biuro, minimalistyczny design
Przesłony ochronne do recepcji i stanowisk sprzedaży

Szanowni Klienci, koronawirus zmusił nas do pracy zdalnej. Dzięki zachowaniu zalecanych środków ostrożności, wszyscy pracownicy są zdrowi. Dzięki staraniom i odpowiedzialności naszych kontrahentów – zamówienia realizujemy terminowo.

Mimo ewidentnie ciężkiego okresu czekającego nas w wymiarze zarówno ludzkim jak i biznesowym, nie poddajemy się i, odpowiadając na wyzwania obecnej pandemii chcemy zaproponować Wam zestawy mebli do pracy w domu.

praca z domu zestaw do biura domowego

Zagrożenie koronawirusem zmusiło wiele osób do przeniesienia pracy do domu. Według różnych przewidywań ograniczenia związane z pandemią mogą potrwać nawet do drugiej połowy przyszłego roku – gdy na rynek wejdą sprawdzone szczepionki na koronawirusa. Dla osób myślących strategicznie przygotowaliśmy ofertę na zestawy mebli biurowych do pracy w domu. Posiadanie biura w domu, nawet niewielkiego wydzielonego kącika, dla wielu osób, w tym dla nas, wydaje się w najbliższym czasie koniecznością.

biurko do biura w domu szafy niskie 3OH nowoczesne

Biuro w domu – po pierwsze biurko

Do pracy domowej prawie każdy potrzebuje przynajmniej biurka – miejsca żeby położyć laptopa, rozłożyć kilka dokumentów, postawić małą drukarkę i lampkę. Dobrze, żeby biurko miało w miarę niewidoczny stelaż – nie chcemy przecież optycznie zagracić domowego pomieszczenia. Wybierzmy stelaż na 4 nogach, przypominający klasyczne meble domowe. Stelaż pomalujmy na biało – będzie prezentował się nowocześnie – jak domowy stół.

biuro do pracy zdalnej biurko z kontenerami fotel z zagłówkiem szafki niskie

Biuro w domu – kontener podbiurkowy

Do biurka do pracy w domu dobrze jest posiadać kontener podbiurkowy, gdzie schowasz najpotrzebniejsze przybory. Mimo przechodzenia na pracę elektroniczną, wielu z nas ma przedmioty bez których trudno obyć się w codziennej pracy biurowej. Kontener na kółkach można łatwo przesunąć, a nawet, kiedy minie okres kwarantanny koronawirusowej, zmienić jego przeznaczenie na mebel domowy.

biurka proste z przegrodą i przystawką kontener podbiurkowe szafki cargo

Biuro w domu – biurko dwuosobowe

Bywa, że do domu trzeba przenieść więcej niż tylko osobiste stanowisko pracy. Dla wielu osób prowadzących niewielkie działalności gospodarcze, konieczne w najbliższym czasie będzie wydzielenie jednego z pomieszczeń w domu na biuro, gdzie usiądą dwie lub więcej osób. Oczekując podobnych zapytań przygotowaliśmy zestawy z biurkami dwuosobowymi.

biurko podwójne z przesłoną wsparte na komodach

Biurko dwuosobowe jest zwykle tańsze niż zakup dwóch oddzielnych biurek. W zależności od systemu może być to oszczędność nawet kilkuset złotych. Biurka w biurze domowym dobrze jest przedzielić ścianką – pozwoli to rozgraniczyć przestrzeń do pracy.

biurko 2 osobowe z kontenerami szafy i regały

Biuro w domu – szafa biurowa

Dodatek kontenerków – małych szafek z szufladami zawsze ułatwia organizację pracy. Biuro domowe często potrzebuje szaf na segregatory – może się zdarzyć, że trzeba będzie do domu przenieść najważniejsze bieżące dokumenty. Na szczęście posiadamy wystarczający wybór kolorystyki i sposobów wykończeń, żeby szafy w Twoim domowym biurze wyglądały niebyt sztywno i odpowiednio „domowo”. Kolor dąb lindberg świetnie imituje drewno, a jego połączenie z białymi detalami pozwala nadać pomieszczeniu modny, oszczędny wygląd.

biurko do domowego gabinetu szafy elegancki zestaw

A może gabinet?

Niektórzy, myśląc odpowiednio perspektywicznie, planują urządzić w domu gabinet. Dlaczego nie! Wielu Twoich Klientów będzie przecież wolało spotkać się w mało uczęszczanej, prywatnej lokalizacji, a nie w odwiedzanym przez wielu interesantów budynku biurowym. Dobrze zaaranżowany pokój gabinetowy w domu może być odpowiednio reprezentacyjny i wywrzeć na Kliencie właściwe wrażenie.

nowoczesny gabinet praca zdalna ciemne drewno

Jeśli chcesz podkreślić efekt powagi, statusu i zaufania, przyjmij Klienta jak wytrawny prawnik czy notariusz: otocz się meblami gabinetowymi w kolorze ciemnego orzecha. Nasze materiały wykończeniowe są wysokiej jakości – posiadają nie tylko odpowiednie atesty higieniczne, ale bardzo dobrze imitują drewno. Na pierwszy rzut oka Twoje biuro będzie wyglądało jak wykonane z litego drewna. Na biurku gabinetowym postaw lampkę z zielonym szkłem, a całość, nabierając charakteru gabinetu angielskiego, podkreśli Twoją powagę i zbuduje nić porozumienia.

nowoczesne biuro do pracy zdalnej

Nowoczesne podejście do biura w domu

Spójrzmy prawdzie w oczy – nie wszyscy, urządzając biuro, myślą tylko o Kliencie. Aby dobrze wykonywać swoją pracę trzeba myśleć o swoich potrzebach, a wiele kreatywnych osób tworzy lepiej w otoczeniu pięknych przedmiotów. Zrób więc sobie przyjemność aranżując biuro domowe nowoczesnymi meblami gabinetowymi. Nie tylko poczujesz, że robisz coś dla siebie, ale i każdy, kto Cię odwiedzi będzie czuł, że ma do czynienia z nietuzinkową osobą.

białe biurko na stelażu metalowym minimalistyczne szafy sysyem snabb

Dziękujemy, że dotrwałeś do tego momentu! Mamy nadzieję, że trochę naświetliliśmy temat biura domowego.
Praca z domu dotyczy w tej chwili także wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kontrahentami – bieżąco informujemy o statusie realizacji zamówień.
Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu prawie wszystkie zamówienia będą realizowane terminowo.

Czerp bieżące informacje o koronawirusie ze sprawdzonych źródeł! Jeśli możesz zostań w domu (i urządź domowe biuro). Pamiętaj o osobach starszych – zapytaj czy nieznajomej babci nie zrobić zakupów Zachowaj spokój – znów będzie normalnie, ale trochę to potrwa.