Krzesła Konferencyjne DREAM

DREAM to kolekcja dynamicznych w formie krzeseł konferencyjno – audytoryjnych. Wyróżniającą cechą rodziny jest szeroka gama różnorodnych opcji i wykończeń. Formę krzesła oparto na połączeniu elementów plastikowych – siedziska i oparcia – z lekkim metalowym stelażem. Plastikowe elementy mogą otrzymać tapicerowane nakładki, które zwiększają komfort użytkowania.

4fdf22c61f3bd

DREAM dostępny jest na nogach, na płozie, a także jako ławka – siedzisko łączące od 2 do 5 miejsc. Istnieje możliwość łączenia krzeseł w dłuższe rzędy, co ma zastosowanie szczególnie w salach wykładowych czy audytoryjnych, ale też w pomieszczeniach recepcyjnych lub poczekalniach.

4fdf22b15511a

Do wyboru mamy modele z podłokietnikami lub bez, z plastikowym, składanym blatem, na kółkach bądź na stopkach. Wygląd krzesła dobierzemy do charakteru aranżacji wnętrza, wybierając także kolor stelaża, kolor elementów plastikowych, a także rodzaj i barwę części tapicerowanych. Niezależnie od konfiguracji wykończeń, wszystkie krzesła z rodziny można sztaplować.

i-profim-dream-wozek-do-transportu-krzesel8c4d36fa448d54819753346ed853fd97

DREAM to mobilne, lekkie, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości krzesło, które sprawdzi się przede wszystkim w intensywnie eksploatowanych salach wykładowych czy szkoleniowych, ale również w pomieszczeniach socjalnych, poczekalniach czy recepcjach.

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

 

Tworzywo DREAM

DREAM AutoCad dwg zip

 

Format pliku:

Pobierz

DREAM Arcon aco zip

 

Format pliku:

Pobierz

DREAM 3ds 3dstudio zip

 

Format pliku:

Pobierz

Plik 5

plik 5

Format pliku: dwg

Pobierz

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

krzesła konferencyjne dream