Fotele Gabinetowe ONE

System foteli gabinetowych ONE

Fotel menedżerski ONE charakteryzują nowoczesne rozwiązania i forma. Ten wybitnie ergonomiczny model zawdzięcza to mechanizmowi typu Synchro, który umożliwia regulowanie zagłówka, podłokietnika i głębokości siedziska. Mechanizm synchroniczny determinuje zachowanie właściwej pozycji siedzącej oraz niweluje nieprzyjemne wrażenie „wyciągania marynarki” towarzyszące odchylaniu się. Oparcie wykonane z tworzywa to element wyróżniający ten model. Dzięki swojej elastyczności optymalnie dopasowuje się do kręgosłupa użytkownika także w trakcie wykonywanych przez niego ruchów.  Innowacyjna konstrukcja oparcia umożliwia dodatkowe odchylenie aż do 45 stopni. Pod tym względem fotel ONE jest na rynku polskim produktem unikatowym.

Kontrasty użytych materiałów (na przedniej i tylnej stronie siedziska) uwydatniają ciekawą formę krzesła. Dopełniają to także precyzyjne detale takie jak delikatne wgłębienia na powierzchni siedziska i przeszycia na krawędziach oparcia. Dobór detali i liczne możliwości wykończenia czynią krzesło idealnym produktem dla szerokiej gamy współczesnych aranżacji biurowych.

Fotel·ONE otrzymał potwierdzenie spełniania surowych norm ergonomicznych, a świadectwem tego jest certyfikat przyznany przez LGA QualiTest GmbH. Dzięki temu nasz produkt otrzymał prawo do stosowania oznaczenia GS „Potwierdzone Bezpieczeństwo” oraz GS „Produkt Ergonomiczny”. Oznacza to, że model zaprojektowany jest w sposób umożliwiający optymalne dostosowanie produktu do potrzeb i warunków pracy każdego użytkownika. Jest to gwarancja dla naszych klientów ciągłej troski o ich bezpieczeństwo oraz najwyższej jakość wyrobów.

Nagrody i wyróżnienia:
Produkt Roku – Przyjazne Biuro 2008
Złoty Medal MTP 2007
Diament Meblarstwa 2007

Eco

 

Evo

 

Next

 

Illio

 

Aquarius

 

Skóra

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

fotele gabinetowe one