Ergonomiczne Krzesło Biurowe XENON NET

XENON NET to najnowszy produkt AR-TEAM jeśli chodzi o ergonomiczne krzesła biurowe. Ich koncepcja została zaplanowana przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Krzesła te wyróżniają nie tylko najnowocześniejsze ergonomiczne rozwiązania, ale także najwyższej klasy design, zaprojektowany ze smakiem i dbałością o jakość wykonania.

ergonomiczne krzesło biurowe

Ergonomiczne krzesło biurowe XENON NET

 

XENON NET to kluczowy produkt AR-TEAM, a jego rekomendacja wynika z faktu, że wspomniane ergonomiczne krzesła odznaczają się wysokiej klasy możliwościami regulacji i mechanizmami dostosowującymi się do cech fizycznych danego użytkownika, za niewygórowaną i adekwatną do ich jakości cenę.

 

ergonomiczne krzesło obrotowe

Ergonomiczne krzesło obrotowe XENON NET

 

Coś co wyróżnia nasze obrotowe krzesła, to z pewnością nowatorskie rozwiązanie, jeśli chodzi o podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, gdzie mamy możliwość regulacji, aż w dwóch płaszczyznach. Z kolei nakładki na podłokietniki dają nam możliwość ich ustawiania, w odpowiednim dla siebie poziomym kierunku.

 

 

Przy zakupie ergonomicznego krzesła do biura XENON NET, mamy do wyboru dwie opcje. Pierwsza zwana – Synchro, to mechanizm płynnej i sprawnej regulacji siły sprężystości przy odchylaniu się na oparcie. Drugą opcją jest rozwiązanie zwane – Synchro Self, dzięki której mechanizm automatycznie dostosowuje siłę oporu na oparcie, do ciężaru użytkownika, który siedzi na tym krześle. To z kolei powoduje, że osoba siedząca łatwo i bezproblemowo jest w stanie ustawić nasze krzesło w odpowiednich dla siebie konfiguracjach. Natomiast resztę czasu może spożytkować na realizację swoich pracowniczych zadań.

 

synchro self

Unikatowym detalem naszej kolekcji XENON NET jest grafitowy łącznik, który scala oparcie z siedziskiem oraz mechanizmem dostosowującym siłę oporu na oparcie. To kolejny aspekt wyróżniający nasze ergonomiczne krzesła obrotowe.

fotel-xenon-19Krzesła obrotowe XENON NET są dostępne w wersji z wysokim siatkowym w dwóch kolorach siatki, a siedzisko może być wykończone w jednej z kilkunastu rodzajów tapicerek w ponad 120 kolorach.

 

de6cba0ce8e04123f12de639e0137cd3

Firma AR-TEAM może pochwalić się także główną nagrodą w konkursie TOP DESIGN AWARD 2014. Statuetka została przyznana za kolekcję krzeseł biurowych XENON XENON NET w kategorii biuro, co tylko potwierdza wysoką jakość ich wykonania oraz innowacyjność rozwiązań i wzornictwa wśród wszystkich ergonomicznych krzeseł do biura i foteli zaprojektowanych przez zespół ITO Design.
topdesignaward2014_3

 

W tym samym roku nasze meble zostały też docenione na innym prestiżowym konkursie – otrzymując nagrodę DIAMENTU MEBLARSTWA 2014.

 

diament_meblarstwa-2014_cmyk-505x456

 

Zastanawiasz się jakie ergonomiczne krzesło do biura wybrać i kupić? Chcesz otrzymać konkurencyjną ofertę na krzesła XENON i XENON NET, skontaktuj się z nami: 601 089 598 lub mailowo na adres biuro@arteam.pl

Krzesła mogą zostać dostarczone zmontowane i gotowe do użytkowania.

Evo

 

Eco

 

Next

 

Ilio

 

Nexus

 

Softline

 

Aquarius

 

Fame

 

Step

 

Ultima

 

Skóra

Filomatów 37
04-116Warszawa
MazowieckiePolska

Napisz do nas

ergonomiczne krzesło biurowe xenon net