Jeśli potrzebujemy solidnych, wytrzymałych mebli, to wówczas wybór może być tylko jeden – meble metalowe. Tylko one są na tyle oporne, że zabezpieczają powierzone im mienie przed atakami wandali, czy po prostu zwykłych złodziei. Meble metalowe są znacznie bardziej trwałe, niż ich drewniane odpowiedniki. W przypadku ewentualnego pożaru, szafy takie są również ognioodporne. Można więc zmagazynować w nich wszystkie ważne dokumenty i inne wartościowe przedmioty. Na metalowych regałach, można umieścić znaczne ilości akt i teczek, bez obaw o ich wytrzymałość oraz udźwig. Dużą zaletą metalowych mebli jest również fakt, że są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości. Zapewniają one także ład i porządek, w każdym biurze, w każdej firmie.

Metalowe meble

Regał metalowy

Dla kogo są metalowe meble?

Meble metalowe przydadzą się nie tylko w biurach, ale również w magazynach, archiwach– gdzie dokumenty trzeba zabezpieczyć przed kurzem i wilgocią, urzędach, szkołach, warsztatach i przychodniach. Wszędzie tam, gdzie przydaje się mocna, solidna szafa, czy regał z metalu. Ich niezaprzeczalna funkcjonalność może być wykorzystywana na wiele sposobów.

Meble metalowe

Meble metalowe

Oferta AR-TEAM

W naszej ofercie mamy również meble metalowe, które cechuje spora wytrzymałość i gwarancja bezpieczeństwa. Aby meble te nie były zbyt ordynarne i surowe w swoim wyglądzie, oferujemy szeroki wachlarz materiałów dodatkowych oraz farb, którymi mogą być pokryte. Ich estetyka więc, jest w stanie dopasować się do praktycznie każdego pomieszczenia. Wśród naszej oferty można znaleźć między innymi metalowe szafy: na akta, szafki socjalne oraz skrzydłowe, a także szafy z szufladami (do. np. przychodni). Jeśli ta oferta nie spełni oczekiwań, możemy wykonać meble metalowe na wymiar. Wówczas będzie oczywiście możliwość dobrania odpowiedniej okleiny oraz barw kolorystycznych, tak by całość dopasowała się idealnie do wybranego wnętrza.
Ognioodporność dla naszych metalowych mebli, zapewnia produkcja zgodna z normą DIN 4102, w klasie A.