Fotele 24h

Fotele i krzesła są prawdopodobnie jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia miejsca pracy – to w głównej mierze od nich zależy komfort pracownika, spędzającego wiele godzin w pozycji siedzącej. Dlatego wybierając meble do biura przykładamy szczególną wagę do jakości siedzisk pracowniczych. Niekiedy jednak standardowe rozwiązania, choćby nawet najwyższej klasy, to jednak za mało.

Fotele 24h

ACTION Fotel 24h Profirm

Typowa praca o charakterze biurowym obejmuje z reguły 40 godzin tygodniowo i z myślą o takim właśnie standardzie produkowana jest większość foteli pracowniczych. Taki też czas użytkowania przewiduje zwykle gwarancja na tego typu meble, określana przez producenta na podstawie testów ośmiogodzinnej pracy przez 5 dni w tygodniu.

ACTION Profirm Fotel 24h

ACTION Profirm Fotel 24h

Są jednak instytucje, zakłady i jednostki, w których praca – również ta biurowa, siedząca – nie kończy się wraz z nastaniem późnego popołudnia. Dyspozytornie, sterownie, wieże kontroli lotów, hale produkcyjne czy warsztaty – tu działania pracowników trwają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Standardowe rozwiązania z zakresu ergonomii i wytrzymałości foteli biurowych mogą okazać się w takich warunkach niewystarczające – potrzeba tu mebli biurowych „do zadań specjalnych”, takich jak fotele do pracy w trybie zmianowym.

Fotel 24h ACTION Profirm

Fotel 24h ACTION Profirm

Fotele 24h – poznaj ponadprzeciętną wytrzymałość

Na rynku znajdziemy takie właśnie fotele z przedłużoną gwarancją, obejmującą ponad 15 lat efektywnego użytkowania – co oznacza, że modele te są przystosowane do pracy 24-godzinnej przez 7 dni w tygodniu. Ponadprzeciętna wytrzymałość tych mebli pozwala na eksploatację ich w trudnych warunkach pracy zmianowej, nawet przez osoby bardziej masywne, ponieważ fotele 24-godzinne testowane są na wyższe obciążenia – nawet do 150 kg. 

Fotel 24h Big

Fotel 24h Big

Inwestycja w fotel 24-godzinny o podniesionych parametrach wytrzymałościowych to nie tylko korzyść dla pracodawcy, który przez długie lata nie musi martwić się wymianą mebli na nowe, ale także komfort dla użytkownika. Najwyższej klasy wytrzymałe fotele gwarantują pełen komfort i ergonomię pozwalającą na efektywną wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej.

Fotel 24h Profirm ACTION

Fotel 24h Profirm ACTION

 

Fotele 24h ACTION

Wygodzie i komfortowi pracownika służą też specjalne tapicerki zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. W przeciwieństwie do najczęściej stosowanych skór ekologicznych i naturalnych, nowoczesne obicia materiałowo-tworzywowe o fakturze materiału tkanego, łatwo przepuszczają powietrze, zapewniając optymalną wentylację siedziska i oparcia. Przykładem tego typu zaawansowanych rozwiązań są innowacyjne membranowe oparcia w fotelach ACTION – wyjątkowo wytrzymałe, a zarazem bardzo przewiewne dzięki eliminacji konieczności obkładania tkaniny na elementach ze sklejki i pianki.

Fotel 24h Sonata Duetto

Fotel 24h SONATA Duetto

Przy swojej materiałowej, przyjemnej w dotyku fakturze, tapicerki foteli 24-godzinnych wyróżniają się najbardziej zaawansowanymi obecnie – ponad trzykrotnie wyższymi, niż dotychczasowi rekordziści na rynku – parametrami z zakresu wytrzymałości: aż 500 000 cykli Martindale’a oznacza bardzo wysoką odporność na ścieranie, tak istotną podczas długiej pracy w trudnych warunkach. Dzięki specjalnym atestom te wyjątkowo solidne meble mogą być z powodzeniem używane jako fotele dla dyspozytorów czy krzesła techniczne, a nawet jako krzesła warsztatowe – nie straszne im ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a nawet zaplamienie.

Fotel 24h Sonata

Fotel 24h SONATA

Jeśli wyposażenie wnętrz pracowniczych musi wyjść poza standardy zwyczajnych mebli biurowych, fotele 24-godzinne, takie jak te z linii ACTION, spełnią swoje zadanie bez zarzutu. Ultramocna konstrukcja, najwyższej klasy obicia i dopracowane detale przetrwają wiele miesięcy intensywnej pracy, służąc pracownikom komfortem, ergonomią i niezawodnością, a także ciesząc oko niebanalnym, na wskroś współczesnym designem.

Fotel Sonata 24h

Fotel SONATA 24h

 

 

Nie wiesz jakie fotele 24-godzinne wybrać? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

 

Telefon: 601 089 598

 

e-mail: biuro@arteam.pl