Domowe biuro to przestrzeń pracy, nauki, twórczej aktywności, kreatywnego myślenia i pogłębiania zainteresowań. Jeśli możemy sobie pozwolić na wyodrębnienie miejsca w domu przeznaczonego specjalnie do działań wymagających skupienia, zaaranżujmy je tak, by było źródłem najwyższego komfortu i służyło nam przez wiele lat, sprzyjając postępom w naszej pracy i rozwoju.

domowe biuro

Biuro domowe SIMPLIC

Warto w tym przypadku odejść od sztampowych rozwiązań i zainwestować w profesjonalne umeblowanie dedykowane przestrzeniom pracowniczym. Decydując się na meble typowo biurowe, zyskujemy pewność, że wyposażenie spełnia najwyższe standardy jakości, wytrzymałości i ergonomii. Praca w tak zaaranżowanym wnętrzu będzie bardziej wydajna, efektywna i komfortowa, niż w przestrzeni wyposażonej w zwyczajne meble domowe, których funkcjonalność i trwałość pozostawia często wiele do życzenia.

Pokój do pracy MIXT + XENON NET

Pokój do pracy MIXT + XENON NET

Wzornictwo i kolorystyka w domowym biurze

Mimo tych bezsprzecznych korzyści, wiele osób obawia się, że surowa estetyka mebli biurowych zaburzy przyjazną atmosferę domowego biura, nadając wnętrzu zbyt oficjalny, bezduszny charakter. Rozwiązaniem jest kompromis w postaci wyboru odpowiedniej kolorystyki poszczególnych elementów wyposażenia celem ocieplenia przestrzeni pracy, na przykład wyjątkowo przyjemne dla oka, subtelne łączenie drewnianych dekorów z pastelowym błękitem i zielenią. Surową formę mebli pracowniczych zrównoważy też zestawienie pasteli z bielą lub szarością, dające przyjazny, a zarazem nowoczesny efekt.

Gabinet domowy IN

Gabinet domowy IN

Zróżnicowane wzornictwo poszczególnych kolekcji mebli z oferty AR-TEAM sprawia, że możemy dostosować stylistykę wyposażenia do naszych indywidualnych preferencji. Zwolennicy nowoczesnych wnętrz typu loft odnajdą swoje ulubione oszczędne formy w linii mebli MIXT oraz IN, które można wykończyć połyskliwym lakierem, nadającym aranżacji lekkości i podkreślającym jej prestiż.

Gabinet domowy MIXT

Gabinet domowy MIXT

Jeśli natomiast zależy nam na bardziej klasycznym charakterze prywatnego miejsca do pracy, wybierzmy kolekcję MERITUM lub OSTIN – obie wyróżniają się subtelną linią mebli nawiązującą do stylu tradycyjnych domowych gabinetów.

Gabinet klasyczny MERITUM

Gabinet klasyczny MERITUM

Dzięki przemyślanym, ergonomicznym rozwiązaniom oraz wykończeniom gwarantującym wyjątkową wygodę, takim jak przyjemne w dotyku obicia siedzisk, które możemy tapicerować kilkunastoma rodzajami tkanin w szerokim wyborze kolorów, meble oferowane przez AR-TEAM zapewnią użytkownikowi przyjazne środowisko pracy inspirowane nowoczesnymi standardami funkcjonalności i komfortu.

Domowe biuro może być też funkcjonalne

Szafy na dokumenty J_SYSTEM

Szafy na dokumenty J_SYSTEM

Meble biurowe z oferty AR-TEAM posłużyć mogą nie tylko do aranżacji typowego miejsca do pracy w domu, ale sprawdzą się też doskonale jako podstawa domowej przestrzeni przechowywania. Dzięki uniwersalnym szafkom z linii MIXT i J_SYSTEM oraz regałom wiszącym OSTIN dostępnym w rozmaitych wariantach wykończeniowych, możemy stworzyć unikalne, zgodne z indywidualnymi potrzebami systemy mebli służących do składowania dokumentów, książek, sprzętów domowych i wszelkiego rodzaju przedmiotów powszedniego użytku, zachowując porządek w naszym codziennym otoczeniu.

Szafy regały domowe OSTIN i szafka MIXT

Szafy regały domowe OSTIN i szafka MIXT

 

Nie wiesz jak urządzić domowe biuro? Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl