Odpowiednio zaaranżowane, ergonomiczne biuro zwiększa efektywność pracy, komfort i wydajność pracowników. Kluczem są oczywiście odpowiednie meble biurowe – biurko, fotele szafki oraz ich ustawienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wykonywanej pracy. Wygląd to sprawa drugorzędna, przede wszystkim biuro ma służyć jego pracownikom.

Jednym z najważniejszych mebli w biurze jest biurko, przy którym większość pracowników spędza niemal całe dnie. Wybierając je należy zwrócić uwagę na jego wysokość – nie może być ani za niskie, ani za wysokie; i materiały z których jest wykonane. Biurko powinno być stabilne i przestronne. W przestrzeniach biurowych świetnie sprawdzają się biurka narożne, dzięki którym można wygospodarować większe stanowiska pracy, a także funkcjonalnie podzielić przestrzeń samego biurka, jak i całego pomieszczenia.

Biurka narożne biurowe – zalety

Na biurku kątowym z łatwością można wydzielić kilka stref – co jest ważne szczególnie, jeśli pracownik ma zarówno kontakt z klientem, jak i pracuje z dokumentami i przy komputerze. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu i wykorzystaniu dodatkowych elementów, stanowisko pracy może być odpowiednio osłonięte, co w połączeniu z dużą powierzchnią zapewni pracownikowi odpowiedni komfort.

 

proste biurko narożne

Biurko narożne z kolekcji: PROXY

 

Wybór biurek narożnych pozwala na zaprojektowanie mebli o  niebanalnych kształtach, a jednocześnie na zapewnienie maksymalnej ergonomii  – np. biurka narożne z kolekcji FF charakteryzują się opływowymi kształtami, dzięki czemu powierzchnia biurka znacznie się zwiększa, dając możliwość dowolnej aranżacji. Ich wygląd jest atrakcyjny i przyciąga uwagę.

 

Narożne biurko gabinetowe

Biurko narożne z kolekcji: FF

 

Wykorzystując kilka biurek narożnych można tworzyć różne konfiguracje i organizować kilka stanowisk o odpowiednim dla charakteru biura ułożeniu (np. meble PROXY). Dzięki temu biurka te idealnie nadają się do wykorzystywania w biurach typu open-space. Nawet najprostsze biurka narożne dają możliwość łączenia stanowisk (jak w przypadku mebli G4, czy PROXY).

 

biurka narozne do biura open space

Biurka narożne z kolekcji: G4

 

Wszystkie biurka narożne można komponować  z kontenerami dostawnymi i szafkami. W przypadku tych ostatnich istnieje również możliwość zaaranżowania biurka narożnego z prostego biurka i wspierającej go szafki, co jest rozwiązaniem bardziej funkcjonalnym, niż użycie kontenera, a przy okazji nadającym wnętrzu profesjonalny wygląd i dostarczającym dodatkową przestrzeń do przechowywania np. dokumentów.

 

biuroko narozne mixt

Kolekcja mebli pracowniczych: MIXT

Zapytaj o biurka narożne do swojego biura!

Telefon: 601 089 598

e-mail: biuro@arteam.pl