Nie każde wnętrze biurowe można umeblować gotowymi zestawami. Niektóre biura są wyjątkowo nieustawne lub mają oryginalną formę i co za tym idzie bardziej skomplikowany układ. Rozwiązaniem jest wówczas zamówienie mebli biurowych na wymiar. Pozwala to na idealne dopasowanie mebli do danej architektury wnętrz, co jest niemożliwe w przypadku gotowych kompletów. Zastosowanie mebli biurowych na wymiar pozwala również zaoszczędzić na powierzchni biurowej, co na pewno ma znaczenie w przypadku wynajmowanych biur.

Meble biurowe na wymiar – zalety i wady

Największą zaletą mebli biurowych na wymiar jest zdecydowanie ich elastyczność w dostosowywaniu się do danych miejsc. Dobrze zaprojektowane, są nie tylko ergonomiczne, ale także dobrze wykorzystują całą powierzchnię użytkową. Służą ludziom i pomagają im trzymać w ładzie, całe otoczenie biurowe. Takie meble ma w swojej ofercie także AR-TEAM. Nasze aranżacje stwarzają odpowiednią atmosferę, która sprzyja wydajnej i efektywnej pracy. Znajdujemy rozwiązania nawet dla bardzo nietypowych układów pomieszczeń. Nasze meble są funkcjonalne i ułatwiają codzienne obowiązki biurowe. Zapewniają wysoką jakość wykonania, tak by meble służyły na lata i były zdecydowanie dobrą inwestycją. Wykonujemy unikalne projekty całych pomieszczeń, ale również pojedynczych mebli.

Meble biurowe na wymiar

Meble biurowe na wymiar – FF

Inną zaletą tego typu rozwiązań jest także fakt, iż meble biurowe wykonane na wymiar podwyższają niejako standard biura i podkreślają jego prestiż. Zazwyczaj cechują się większą solidnością oraz wytrzymałością i mogą służyć na lata. Dzięki indywidualnemu podejściu, można dostosować meble tak, by praca przy nich była komfortowa, bez uszczerbku na naszym zdrowiu. Meble biurowe na wymiar AR-TEAM spełniają wszystkie potrzebne wymogi, nie zapominając przy tym o estetyce. Każdy mebel jest funkcjonalny, ale też estetycznie wykonany. Wpasowuje się w całość aranżacji, ale także robi odpowiednie wrażenie na naszych kontrahentach i partnerach biznesowych. Sztab profesjonalistów, którzy współpracują z nami od lat, daje gwarancję wysokiej jakości, nawet przy bardzo nietypowych projektach.

Meble biurowe na wymiar

Meble biurowe na wymiar – Xeon

Minusem mebli biurowych na wymiar może być ich cena, które jet nieco wyższa, niż gotowych kompletów. Co jednak przekłada się na trochę lepszy standard oraz unikalny charakter, mebli dedykowanych. Również ich mobilność jest zdecydowanie bardziej ograniczona, gdyż część mebli może być przytwierdzona na stałe. Czas wykonania projektu jest także nieco dłuższy, niż w przypadku zakupu gotowych zestawów. Jednak zespół naszych projektantów szybko i bez zbędnych komplikacji, wykonuje wstępne projekty i co ważne, także pierwsze kosztorysy. Wszakże wszystko co dobre, wymaga czasu.