Szafy metalowe do biura

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie przedstawimy Państwu meble metalowe do biura, które posiadamy w ofercie. Oferujemy metalowe szafy aktowe, kartotekowe i inne specjalistyczne jak np.: szafy na mapy / rysunki wiodących producentów krajowych i zagranicznych (C+P, Malow, Litpol, Kart-Map i inni).

Oferujemy również regały metalowe do biur i archiwów.

Szafy metalowe zabezpieczają zawartość próbami włamań i pożarami (w zależności od modelu mogą spełniać wymogi odporności ogniowej w klasie A wg normy DIN 4102), stanowią też idealne rozwiązanie w miejscach wymagających dużej wytrzymałości i łatwego czyszczenia. Szafa metalowa spełnia wymogi RODO.

Nasze szafy i regały z metalu mogą zostać dostosowane do Państwa wymagań. Występują w wielu kolorach malowania i oklein drewnianych. Funkcjonalność szaf podnosi szeroka gama dodatków.

Wykonujemy również szafy metalowe na wymiar oraz inne konstrukcje na zamówienie np wieszaki czy nietypowe stelaże biurek.
 

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór mebli metalowych: metalowych szaf aktowych, socjalnych, skrzydłowych i szufladowych.

 

Prosimy o kontakt z biurem w celu rozpoznania Państwa potrzeb.