HORIZON

Lady recepcyjne HORIZON

 

System lad recepcyjnych HIRIZON stanowi niezwykłe połączenie niezbędnej do pracy funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, dzięki któremu kształtować można wizerunek firmy. System charakteryzuje się ogromną ilością elementów składowych, dzięki którym zaprojektowane meble są na wskroś indywidualne i idealnie dopasowane do przestrzeni. Same lady komponować można z bardzo różnych elementów i materiałów, sterować wyglądem mebla, rezygnować lub korzystać z funkcji dodatkowych, tworzyć mebel skrojony wprost do potrzeb użytkownika.

HORIZON-rozbudowany-modul-recepcji-niskiej-wysokiej

Wszystkie materiały, z których komponować można lady są najwyższej jakości, a przy tym bardzo różnorodne. Można łączyć je w klasyczne lub bardziej odważne projekty. Aby podnieść prestiż pomieszczenie można również skorzystać z możliwości podświetlenia frontu lady.

HORIZON-lada-recepcyjna-modulowa-wysoka-reling-gorny

W zależności od potrzeb lady HORIZON mogą mieć różną wysokość, dopasowane do klientów stojących i siedzących, a także tworzyć ścianki działowe pomiędzy pracownikami.

HORIZON-lada-recepcyjna-modulowa-niska

Lady HORIZON są również idealne do tworzenie przestrzeni otwartych, w których liczy się współpraca między klientami i pracownikami.

HORIZON-oswietlenie-lady-reling-dolny

W konstrukcji lady można zastosować listwy oświetleniowe.

HORIZON-lada-recepcyjna-nadstawka-szklo-piaskowane-bezbarwne

Nadstawki mogą zostać wykonane z matowego lub przezroczystego szkła.